Virtuvės baldai

Virtuvė – tai ne tik maisto gaminimo vieta. Tai namų centras, kuriame susitinka visa šeima, vyksta patys smagiausi pokalbiai ir kūrybiniai atradimai.

Labai svarbu, jog virtuvės baldai būtų gražus, nuteiktų kuo daugiau laiko praleisti virtuvėje, tačiau būtų ir patogūs, praktiški. Virtuvėje laikome daugybę maisto produktų, indų ir kitų daiktų, kurių kiekvienas turi  jam skirtą vietą, naudojimasis virtuvės baldais turi ne apsunkinti, o palengvinti kasdieninį maisto ruošimą virtuvėje. Virtuvė turi būti tinkamai apgalvota, pagal kiekvienos šeimos gyvenimo būdą, poreikius, namų plotą.
Mūsų gaminami virtuvės baldai: minimalistiniai, modernūs, klasikiniai bei daugybė kitų. Dirbame su kokybiškos ir ilgaamžės furnitūros gamintojais. Mūsų secialistai padės jums išsirinkti tinkamiausią virtuvės baldų variantą, patars, kokybiškai pagamins ir sumontuos jūsų svajonių virtuvės baldus.

 

Pilki virtuvės baldai

Pilka virtuvė – praktiškas jaunos šeimos, auginančios mažametį vaiką, pasirinkimas. Virtuvės karkasui naudota aukštos klasės LMDP plokštė „Group Mauris“ su 0,8 mm vidiniu kantu. Fasadams užsakovai pasirinko dažytą MDF plokštę – matinės ir blizgios plokščių kombinaciją bei pilkšvą spalvą. Nors virtuvė nėra didelė, tačiau joje viskas išdėstyta taip, kad šeimininkai galėtų darbuotis patogiai ir turėtų visus būtinus prietaisus: joje tilpo integruojama indaplovė integruojamas šaldytuvas. Taip pat buvo išnaudotas ir virtuvės aukštis bei suprojektuotos viršutinės spintelės, kurios galės talpinti rečiau naudojamus, bet reikalingus daiktus.
Estetiškumo virtuvei suteikia ir durelės be rankenėlių. Fasadinių durelių pjovimas 45 laipsnių kampu – puiki išeitis tiems, kas nenori rinktis rankenėlių ir vertina lakoniškumą bei minimalizmą.
Patogius spintelių durelių atidarymo ir uždarymo mechanizmus, stalčių švelnų uždarymą užtikrina savo kokybe ir ilgaamžiškumu garsėjanti „BLUM“ furnitūra, kurią ir naudojome projektuodami šią virtuvę.
Virtuvės stalviršis įleistas į palangę ir tampa jos dalimi, taip sudarydamas didesnį darbo plotą ir vizualiai padidindamas virtuvės erdvę. Prie stalviršio priderinta HPL sienelė, kurią vietoje tradicinių plytelių ar stiklo pasirinko užsakovai.
Tikimės, kad mūsų klientai liko patenkinti savo virtuve, sėkmingai ja naudojasi, gamina gardžius patiekalus ir leidžia jaukius vakarus drauge.

Blizgūs balti virtuvės baldai

Ši virtuvė mums buvo gana rimtas iššūkis, nes gaminome ją vienam iš garsių Lietuvos sportininkų – čempionui, visų mūsų pasididžiavimui ir šauniam vyrui, mylinčiam savo šeimą. Be abejo – kiekvienos šeimos pagrindinė ir dažniausiai lankoma vieta namuose yra virtuvė, o sportininko kasdienybėje tai – dar svarbesnė vieta, nes sveika ir subalansuota mityba labai prisideda prie gerų sporto rezultatų ir pasiekimų. Tad užduotis teko rimta, turėjome  pagaminti kokybiškus ir patogius baldus, bei  nenuvilti šios šaunios šeimos.
Užsakovai virtuvės gamybai pasirinko itin kokybiškas medžiagas – dažytą MDF plokštę (RAL 9016 atspalvis, blizgus paviršius), vietoje rankenėlių rinkosi frezavimą, kas neapkrauna baldo papildomomis detalėmis ir supaparastina baldo priežiūrą. Viršutinės virtuvės spintelės suprojektuotos „laiptais“, t.y. pirmasis viršutinių spintelių aukštas yra giliau nei antrasis aukštas. Toks sprendimas suteikia baldui vizualinės erdvės pojūtį, ką sustiprina ir vietoje pirmojo aukšto fasadų sumontuoti tonuoti veidrodžiai. Antrojo aukšto spintelės suprojektuotos gilesnės nei tradicinis standartas. Toks sprendimas padidina naudingą virtuvės plotą ir daiktų pasidėjimo galimybes.
Kadangi gamyboje naudojame tik kokybiškas ir patikimas medžiagas, ši virtuvė taip pat nebuvo išimtis ir joje montavome „BLUM“ soft-close furnitūrą. Ši produkcija pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu ir patogumu naudojant baldus.
Klientai rinkosi prabangų akmens masės CORIAN stalviršį bei stalviršyje vientisai įlietą kriauklę. Šis pasirinkimas suteikė virtuvei dar daugiau prabangos ir vientisumo, nes šie stalviršiai neturi jokių sudūrimų.
Esame laimingi, kad mūsų šaunusis užsakovas ir jo šeima liko patenkinti mūsų darbu, nes tik laimingi klientai yra pagrindinis mūsų variklis judėti į priekį ir dar labiau tobulėti.

Virtuvės baldai lofte

Loftas – šiuolaikinio, veiklaus, kosmopolitiško jauno žmogaus būstas. Būtent tokiai jaunai šeimai teko įrengti šią virtuvę. Sprendimas – netradicinis visų pirma dėl to, kad su užsakovais projektą derinti teko nuotoliniu būdu, nes jie gyvena užsienyje, tačiau būstą įsirenginėja čia – Lietuvoje. Visų antra – šią virtuvę teko talpinti po laiptais, tad mūsų projektuotojams teko rimtai padirbėti, nes ši virtuvė turėjo atlikti ne tik pagrindinę savo funkciją, bet ir paslėpti tam tikrus būsto įrenginius – šildymo katilą ir vamzdyną. Su užduotimi susidorojome puikiai, nes virtuvė gavosi tokia, kokios užsakovai ir pageidavo: paslėpė viską, ką paslepti buvo būtina, išliko talpi, puikiai tiko po laiptais.
Apie medžiagas: gamybai buvo pasirinkta balta LMDP plokštė ir blizgus, juodas stalviršis. Baltos ir juodos spalvų derinys idealiai tiko šio būsto interjerui, suteikė lakoniškumo, modernumo ir minimalistinės estetikos.
Virtuvę užbaigia veidrodinė spinta. Šis sprendimas – puikus vizualaus erdvės praplėtimo pavyzdys, be to veidrodžiai visada suteikia patalpai modernumo ir prabangos pojūtį.